ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମୃତ | ମୁମ୍ବାଇ ଘରେ ମିଳିଛି ମୃତଦେହ |

ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇର ବାନ୍ଦ୍ରାସ୍ଥିତ ତାଙ୍କ ବାସଭବନରେ ମୃତଦେହ ମିଳିଥିବା ତାଙ୍କ ପ୍ରତିନିଧୀ ତଥା ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ରବିବାର କହିଛନ୍ତି। ବାନ୍ଦ୍ରା (ପଶ୍ଚିମ) ର ଷଷ୍ଠ ମହଲା ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ଏହି ଅଭିନେତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିଥିଲା। ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରି ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ପୋଲିସ ନିଶ୍ଚିତ କରିଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କ ବାସଭବନରୁ କ note ଣସି ‘ନୋଟ୍’ ମିଳି ନାହିଁ। ଡିସିପି ପ୍ରଣୟ ଅଶୋକ କହିଛନ୍ତି, “ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି, ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ କରୁଛି।

ଚିଚୋର, ଏମଏସ ଧୋନି: ଦ ଅନଟୋଲ୍ଡ ଷ୍ଟୋରୀ ଏବଂ ଡିଟେକ୍ଟିଭ୍ ବାଇମକେଶ ବକ୍ସି! ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଏହି ଅଭିନେତା ଜଣାଶୁଣା | ସେ ଟେଲିଭିଜନରେ ନିଜର କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଏବଂ ପଭିତ୍ର ରିଶତା ରେ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ସେ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ମରଣୀୟ ଅଟନ୍ତି |

ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଦଳ ଏକ ବାର୍ତ୍ତା ବାଣ୍ଟିଛନ୍ତି: “ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଆଉ ଆମ ସହ ନାହାଁନ୍ତି ବୋଲି ସେୟାର କରିବା ଆମକୁ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଦିଏ। ଆମେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରୁଛୁ ଯେ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଜୀବନକୁ ପାଳନ କରନ୍ତୁ, ଏବଂ ତାଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଯେପରି ସେମାନେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କରିଛନ୍ତି |

Editor

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: